A je to tady, jsou opravdoví školáci!

1. říjen byl pro všechny prvňáčky naší školy slavnostním dnem. Na školním hřišti byl pro ně připraven program, jehož součástí bylo pasování prvňáčků.

Sváteční odpoledne začalo vystoupením taneční skupiny Aneri, pak se svým tanečkem jako Večerníčci vystoupili samotní prvňáčci spolu s deváťáky.

Po představení na děti čekalo plnění nejrůznějších úkolů. Komu vyhládlo, mohl si pochutnat na výborných palačinkách.

A pak už si vzala slovo paní ředitelka a nastalo to hlavní - každý prvňáček předstoupil před královnu, která ho svým kouzelným mečem pasovala na žáka ZŠ Poličná. Děti dostaly na památku perníkový klíč od školy a drobné dárky od paní zástupkyně.

Na závěr slavnosti si prvňáčci vysloužili veliký potlesk od svých nejbližších, kamarádů a také pedagogického sboru.

Mgr. Ivana Kantorová